Kongres Liderów Branży Ogrodniczej

Wydarzenia

06-10-2020 - 07-10-2020

10:00 - 18:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Nowe spojrzenie na branżę

Jaka jest kondycja branży ogrodniczej? W jakim kierunku powinny iść zmiany prowadzenia biznesu? Skąd czerpać wiedzę? Jak sprofilować działania sprzedażowe i marketingowe? Jak wykorzystać media społecznościowe? Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas kolejnej edycji Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej. Wzorem lat ubiegłych także w tym roku wezmą w nim udział eksperci mający olbrzymią wiedzę na temat marketingu, handlu i sprzedaży.

Swoje prezentacje wygłoszą:

  • Olivier Mathys - właściciel Oliver M. Consulting, konsultant w branży ogrodniczej z wieloletnim doświadczeniem opowie o tym, jak koronawirus zmienił konsumenta.
  • Janina Bąk - polska statystyczka, wykładowczyni akademicka, blogerka, autorka książek, szerzej znana jako Janina Daily. Opowie o najbardziej spektakularnych błędach statystycznych w historii biznesu.
  • Karol Leja - analityk cenionej firmy badawczej Euromonitor International przedstawi Nowe trendy w branży ogrodniczej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
  • Artur Jabłoński - CEO agencji digitalk, wyspecjalizowanej w działaniach w mediach społecznościowych i reklamach PPC, zapozna nas z płatnymi możliwościami promocji w Internecie bez marnowania budżetu.

Więcej informacji i pełen program wydarzeń: https://kongresliderow.pl/pl/

W tym samym czasie będzie można wziąć udział w pierwszej odsłonie Garden Business Meeting – Salonu Kontraktacji Ogrodniczych.


Rodzaje biletów

Rodzaj biletów

Silver

Gold

Certyfikat uczestnictwa

TAK  

TAK   

Miejsce siedzące
przy scenie

NIE

TAK

Bufet kawowy

TAK

TAK

Darmowy parking na terenie MTP

NIE

TAK 

Prezentacje prelegentów

NIE

TAK

Spotkania networkingowe

TAK

TAK

Lunch

NIE

TAK

Materiały video
z konferencji

TAK

TAK

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować