Kongres MOVE MOBILITY & VEHICLES 2020

Forum ekspertów z całego łańcucha wartości nowej mobilności.

Konferencje

21-10-2020 - 22-10-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://kongresmove.pl

Organizator: Grupa MTP, PSPA

Jesienią tego roku – między 21 a 22 października 2020 odbędzie się także Kongres MOVE – International Mobility Congress, poświęcony wiodącym trendom w branży e-mobility i kreujący debatę w zakresie prognozowanych zmian zachodzących na rynku automotive. Wydarzenie będzie towarzyszyło targom Poleko, GreenPower oraz Eco-Trends, atrakcyjnie uzupełniając ich tematykę poświęconą ekologii i ochronie środowiska.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w październiku 2020 roku. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu prosimy o kontakt zwroty w terminie do 15 czerwca 2020r.

Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl.

Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: [email protected] w terminie do 15 maja 2020r.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Zespół organizacyjny targów Poznań Motor Show,
Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz kongresu MOVE

------------------------------------

Kongres MOVE Mobility & Vehicles, który odbędzie się w ramach targów Eco-Trends to wyjątkowe forum ekspertów z całego łańcucha wartości nowej mobilności. Blisko 500 uczestników, 70 speakerów, 20 wystawców w ramach strefy expo, ale przede wszystkim 5 ścieżek tematycznych:

  • energetyka i ładowanie
  • transport jako usługa
  • nowe modele biznesowe
  • smart city
  • innowacje

Ambicją organizatorów jest, corocznie omawiać wiodące trendy w branży e-mobility, kreować debatę w tym zakresie i prognozować zmiany zachodzące na rynku automotive. Do udziału w Kongresie zaproszeni zostali liderzy branży, międzynarodowi eksperci i praktycy rynku oraz przedstawiciele administracji.

International Mobility Congress

  • Najważniejsza konferencja merytoryczna o elektromobilności podczas targów Eco-Trends
  • Jedyne tej rangi forum ekspertów i praktyków rynku e-mobility w regionie CEE
  • Kongres dla profesjonalistów z całego łańcucha wartości w elektromobilności
  • Międzynarodowe forum wymiany wiedzy, doświadczeń i idei w obszarze zrównoważonego transportu

--------------------------------------

Przypominamy, że wydarzenie w POZNANIU zostało przeniesione na dzień 21-22.10.2020. Zakupione bilety na wydarzenie będą obowiązywać w czasie nowego terminu. Serdecznie zapraszamy! Jeżeli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt na [email protected]. Do zobaczenia!

--------------------------------------

To też może Cię zainteresować