Letni Targ Ekologiczny

Letni Targ Ekologiczny to szansa dla odwiedzających na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które ułatwią wprowadzenie pozytywnych – proekologicznych zmian w codziennym życiu. Wydarzenie będzie obfitowało w liczne „zielone“ atrakcje. Podczas wydarzenia odbędą się eko warsztaty edukacyjne i artystyczne, a także konkursy, zabawy i quizy związane z ochroną powietrza, elektromobilnością, retencją wody, segregacją odpadów czy odnawialnymi źródłami energii.

Targi

29-08-2020 - 30-08-2020

sobota 10:00-17:00, niedziela 10:00-16:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://eco-trends.pl

Organizator: Grupa MTP

Miłośników ekologii i zdrowego stylu zapraszamy na Letni Targ Ekologiczny, podczas którego zaprezentujemy różnorodność naturalnych i ekologicznych produktów oraz usług. Letni Targ Ekologiczny to szansa dla odwiedzających na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które ułatwią wprowadzenie pozytywnych – proekologicznych zmian w codziennym życiu. Wydarzenie będzie obfitowało w liczne „zielone“ atrakcje.

Podczas wydarzenia odbędą się eko warsztaty edukacyjne i artystyczne, a także konkursy, zabawy i quizy związane z ochroną powietrza, elektromobilnością, retencją wody, segregacją odpadów czy odnawialnymi źródłami energii.

Przepyszne falafele, humusy, vege burgery i inne wegańskie przysmaki będą czekały na głodnych smaków wielbicieli w Strefie VEGE.

Zgodnie z ideą „sharing economy“ nie zabraknie u nas wymiany przeczytanymi już książkami, przesłuchanymi płytami i nienoszonymi ubraniami. Przewietrzmy nasze półki, regały,  szafy i dajmy drugie życie zbędnym rzeczom.

Dreszczyk emocji poczują uczestnicy Targu, którzy spróbują swoich sił na torze jazd testowych samochodami i hulajnogami elektrycznymi.

Letni Targ Ekologiczny to wszystko związane z ochroną środowiska i zdrowym stylem życia zgromadzone w jednym miejscu i czasie!

Letni Targ Ekologiczny to także zapowiedź wydarzenia ECO-TRENDS, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 21-24 października 2020 roku.

-----------------------

Karta parkingowa uprawnia do wjazdu i parkingu. Nie jest biletem wstępu na wydarzenie.

Każda osoba podczas kupna lub odbioru biletu wypełnia ankietę epidemiologiczną.

Kupując/odbierając bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować