ŁÓDŹ - Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D

Obrazy Mistrzów wychodzą z ram!

Wystawy

04-12-2021 - 05-12-2021

10:00-17:00

Łódź

Hala Sportowa MOSiR, ul. ks. Skorupki 21

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://impresjonisci3d.pl/

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli, lub chcą zobaczyć ją jeszcze raz! Wystawa IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D powraca do Łodzi.

Obrazy Mistrzów wychodzą z ram!

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha.

Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Jedyna tego typu, europejska wystawa

Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.

Informacje dotyczące zwiedzania:

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótki wykład wprowadzający, omawiający w jaki sposób oglądać obrazy by zobaczyć wszystkie ich walory.
Orientacyjny czas zwiedzania wystawy wraz z wykładem to ok. 60 minut.
Wskazany na bilecie dzień i godzina oznacza czas wejścia na teren wystawy, krótki wykład wprowadzający rozpoczyna się ok. 10 minut później. Przed wejściem na teren wystawy należy odebrać jednorazowe okulary 3D.

Informacje o biletach

  • Bilet normalny jednorazowy – 39,00 zł/os.
  • Bilet ulgowy jednorazowy – 34,00 zł/os.
    przysługuje dzieciom w wieku 4-7 lat oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.
  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny (prosimy pobrać bilet za 0zł).

Dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających, zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne.

 

 

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do sprzedaży udostępnia się dwie pule biletowe:

Bilety dla osób zaszczepionych  - pula dla osób deklarujących posiadanie ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 w dniu wydarzenia, szczepionkami dopuszczonymi na terenie Polski. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu zgodnie z przyjętymi obostrzeniami. W przypadku wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych. Osoby nie posiadające ważnego certyfikatu, które zakupią bilet dla osób zaszczepionych nie zostaną wpuszczone na teren wydarzenia i nie będą mogły ubiegać się o zwrot biletów.

Bilety ogólne – pula podstawowa dostępna dla osób nie deklarujących szczepienia przeciw COVID-19. Pula ta jest ograniczona ilościowo zgodnie z wytycznymi określającymi ilość osób przebywających na terenie ekspozycji. W momencie wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych.


Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.