Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK

Kultowa impreza dla miłośników zwierząt i całych rodzin powraca!

Targi

10-10-2020 - 11-10-2020

10:00-18:00

Lublin

Targi Lublin ul. Dworcowa 11

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://zoopark.targi.lublin.pl/

Organizator: Targi Lublin S.A.

Kochasz zwierzaki? Odwiedź naszych milusińskich i przyjdź na Lubelską Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK Jesień!

Spotkasz tu przeróżne gatunki zwierząt -  od tych egzotycznych, pochodzących  z  odległych krańców świata, poprzez rodzime gatunki, po popularne zwierzaki domowe.

Czekają na Ciebie małpki, fretki, koty, psy, króliki, konie, jeże i szczury, żółwie, kozy, owce, pająki, węże, legwany a nawet lotopałanki czy kangury i emu! Do tego zajęcia edukacyjne, występy artystyczne oraz strefa relaksu!

Odwiedź ZOOPARK aby spotkać się z nimi poznać ich zwyczaje. Porozmawiaj z hodowcami  i specjalistami, którzy podpowiedzą  jak prawidłowo zadbać o wychowanie, pielęgnację i żywienie swojego pupila. 

ZOOPARK to także miejsce, w którym zrobisz zakupy dla swojego pupila. Smycze, szelki, legowiska, obroże, zabawki, akcesoria pielęgnacyjne, kosmetyki, transportery, karmy i suplementy diety - to tylko niektóre z artykułów poszukiwanych przez właścicieli i hodowców odwiedzających wydarzanie.

W październiku miłośnicy zwierząt spotykają się na ZOOPARKU!

Ważne informacje dotyczące biletów:

Bilet ulgowy przysługuje:

  • dzieciom w wieku 3 - 6 lat
  • uczniom - obowiązuje ważna legitymacja
  • emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja.

Bilet rodzinny  - przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat.

Dzieci poniżej 3 roku życia – wstęp bezpłatny

Dzieci niepełnosprawne do 18 roku życia – wstęp bezpłatny na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności. Opiekun dziecka niepełnosprawnego - bilet ulgowy.

Osoby dorosłe ze znacznym stopniem niepełnosprawności – wstęp bezpłatny  na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności. Opiekun osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności – bilet ulgowy.

W ramach "Rodzina Trzy Plus" oraz "Karty Dużej Rodziny" rodzicom/opiekunom przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieciom bilet w cenie 5 zł. Zakup biletów w ramach programu "Karta Rodziny Trzy Plus" możliwy jest wyłącznie w kasach biletowych w Targach Lublin w czasie trwania Wystawy.

 

To też może Cię zainteresować