Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych

Bądź gotów na najlepszą piwną imprezę w regionie!

Targi

27-11-2020 - 28-11-2020

16:00-24:00

Lublin

Targi Lublin ul. Dworcowa 11

Bądź gotów na najlepszą piwną imprezę w regionie! Okręt piwnej rewolucji po raz szósty wpłynie do portu LUBLIN, a wraz z nim paleta różnorodności!

W ostatni weekend listopada nie może Cię zabraknąć w Targach Lublin. Za sprawą Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych hala wystawiennicza zamieni się w największy pub w regionie, a z kranów popłyną piwa rzemieślnicze od najlepszych browarów z Polski, a także naszych zagranicznych gości! 

To wydarzenie dla prawdziwych miłośników piwa. Różnorodność stylów, smaków i aromatów to  zdecydowanie nasza specjalność! W ciągu dwóch dni będziesz mógł spróbować wielu trunków w tym absolutnych nowości i premier przygotowanych specjalnie na festiwal.

Będzie to także świetna okazja, aby pobawić w gronie przyjaciół, znajomych i prawdziwych miłośników piwa krafotwego, którzy przejeżdżają do nas z różnych zakątków Polski i Europy!

Ważne informacje dotyczące biletów:

Na wydarzenie obowiązują bilety normalne jednodniowe.

Bilety są sprzedawane on-line oraz w kasie stacjonarnej (można w niej kupić bilety tylko na dany dzień wydarzenia)

Wstęp bezpłatny:

Dzieci do lat 7 - pod opieką osoby pełnoletniej

Przed zakupem biletu, przeczytaj >>> REGULAMIN DLA ZWIEDZAJĄCYCH. Zakup biletu jest jednoznaczny z jego akceptacją oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.

 

To też może Cię zainteresować