Mesajah 2020

Prawdziwe reggae rytmy w Poznaniu

Koncerty

21-02-2020

20:00

Poznań

Klub TAMA ul. Niezłomnych 2

Wybierz bilet

Organizator: WIKART MAŁGORZATA WNUK

Mesajah da słońca w Poznaniu!

Pod koniec lutego oficjalnie ogłaszamy czas na reggae! Już 21 lutego przygotujcie się na falę pozytywnej energii i radości! To wszystko przez koncert Mesajah w klubie Tama. Poczuj wibrujące rytmy w środku zimy

Koncert reggae w klubie Tama!

Mesajah jest znany z tego, że odbiorczy czują od niego niepowtarzalną energię i siłę podczas słuchanych kawałków. Minęło już tyle lat, a każdy z nas jeśli odnajduje się w reggae rytmach jest w stanie z pamięci wyśpiewać tekst piosenki „Każdego dnia”. Masz ochotę zaśpiewać ją z tłumem i samym wykonawcą? Kup bilet na koncert Mesajah w Poznaniu. Widzimy się w Klubie Tama!

Mesajah a właściwie Manuel Rengifo Diaz - polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor. Zaczynał muzycznie od Natural Dread Killaz. Publiczność słucha go do ostatnich dźwięków jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Razem z nim tą zjawiskową atmosferę tworzą piękne, uzdolnione chórzystki - Basia "Barbarosie" Miedzińska oraz Magda "Jazzy" Dzięgiel.  

W 2008 roku wydał swój pierwszy album "Ludzie prości", który cieszył się ogromnym zainteresowaniem na polskiej scenie reggae. Mesajah wielokrotnie wystąpił na największych wydarzeniach reggae w Polsce - Ostróda Reggae Festival, One Love Sound Fest, Regałowisko czy Reggaeland.

Wpadnij na koncert i idź w nieznane, aż za horyzont za... zapachem lasu.

Siema i do zobaczenia! Jakby to powiedział sam Mesajah – będzie syto!

Chcecie poczuć światło, słońce i ciepło w poznańskiej Tamie? Mesajah bilety