INSTALACJE 2024

Międzynarodowe Targi Instalacji

Targi

23-04-2024 - 25-04-2024

wtorek-środa: 10:00-17:00 | czwartek: 10:00-16:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://instalacje.com

Organizator: Grupa MTP

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce.

Wydarzenie to kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, jak również rozwiązania dla OZE, pompy ciepła oraz fotowoltaikę. Formuła wydarzenia daje możliwość do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych, poszerzenia wiedzy, zapoznania się z trendami w rozwoju branży.

Ekspozycję blisko 400 wystawców, za każdym razem odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów, największą grupę stanowią instalatorzy, projektanci instalacji i dystrybutorzy.

Targi Instalacje są nieocenionym źródłem wiedzy - od lat ściśle współpracujemy z organizacjami branżowymi takimi jak SPIUG – Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, ZHI – Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji I Wentylacji, Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC oraz Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV

Zapraszamy w kwietniu do Poznania!

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER, Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX oraz Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO.

Bilet zakupiony na Targi INSTALACJE umożliwia zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Greenpower, Expopower, Sawo i Securex.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować