Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex

ZMIANA TERMINU TARGÓW

Targi

18-11-2020 - 20-11-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://securex.pl

Organizator: Grupa MTP

ZMIANA TERMINU TARGÓW

Po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu targów SECUREX na termin 18 – 20 listopada 2020 roku.

Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z naszymi partnerami ciężko pracowaliśmy na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że nasz wspólny wysiłek nie pójdzie na marne, a wręcz przeciwnie, dodatkowy czas jaki dzieli nas od targów, wykorzystamy do stworzenia jeszcze większej, ciekawszej i wartościowej biznesowo imprezy. Zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX do kalendarzy i spotkania z nami podczas jesiennej edycji tego najważniejszego spotkania branży. 

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w terminie 18 – 20 listopada 2020 roku bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres  e-mail: [email protected].

--------------------------------------

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex, to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń w Środkowo-Wschodniej Europie. Imponujący rozmiar i różnorodność ekspozycji zapewniają firmy oferujące szeroki wachlarz produktów, usług i innowacyjnych rozwiązań. To tutaj swoją najnowszą ofertę prezentują liderzy rynku oraz przedsiębiorstwa rozwijające się, wyspecjalizowane w tworzeniu dedykowanych systemów zabezpieczeń dla poszczególnych sektorów.

Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni, a także rozwiązaniami Smart Home.

Program wydarzeń Targów Securex odpowiada na wyzwania stojące przed branżą, a także potrzeby wystawców i licznych zwiedzających. Na Targach Securex prezentuje się blisko 250 firm z ponad 30 krajów.

Targi Securex odbywają się wraz Targami INSTALACJE, Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Poznań Drone Expo.