Moto Session 2020

Lubelskie Święto Motoryzacji

Targi

18-04-2020 - 19-04-2020

Lublin

Targi Lublin ul. Dworcowa 11

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://motosession.pl

Organizator: Targi Lublin S.A.

Moto Session to połączenie targów motoryzacyjnych z emocjonującymi wydarzeniami towarzyszącymi. Ryk silników, pisk opon, błysk karoserii oraz najpiękniejsze moto emocje czekały będą na Was w dniach 18-19 kwietnia 2020 w Targach Lublin.

 

Dwie hale pełne imponujących modeli samochodów i motocykli, jakich nie widzi się na co dzień, mrożące krew w żyłach pokazy, nowości prezentowane przez dealerów oraz mega strefa o auto detailingu - #WschódDetailingu – to tylko mała część atrakcji, jakie przygotujemy dla zwiedzających na tegoroczne Lubelskie Święto Motoryzacji.

Na terenie lubelskiej hali targowej zaparkują auta prezentowane przez dealerów znanych i popularnych marek. Nie może zabraknąć też motoryzacyjnych perełek. Postaramy się zaskoczyć Was zarówno klasyką, jak i nowoczesnością. Pojawią się auta egzotyczne i tuningowane, a także rzadkie pojazdy zabytkowe.

 

Ważne informacje:

Bilet ulgowy - przysługuje dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym oraz emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja. Nie przysługuje studentom.

Bilet rodzinny - przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Dzieci które nie ukończyły 4 roku życia – wstęp bezpłatny

Osoby niepełnosprawne do 16 roku życia - wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun dziecka niepełnosprawnego - bilet ulgowy.

Osoby po 16 roku życia ze znacznym stopniem niepełnosprawności – wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności – bilet ulgowy.