O ToBilet

Platforma sprzedaży biletów on-line na wydarzenia kulturalne, sportowe, targi i koncerty

Nie pozwól, by coś Cię ominęło

W życiu liczy się nie to, co mamy, ale również to, co przeżywamy. Szkoda, by omijało nas coś ciekawego, skoro tyle dzieje się wokół. Wrażeń kupić się nie da, ale bilety owszem. Nowy serwis to ekskluzywna kolekcja wydarzeń z wielu różnych dziedzin – nie tylko koncerty, ale też wydarzenia sportowe, eventy tematyczne czy imprezy targowe dla fanów.

Możesz spróbować wszystkiego lub wybrać tylko to, co Ciebie interesuje kupując pojedyncze bilety. Bilety trafiają bezpośrednio na Twój telefon. Nie trać czasu na drukowanie i razem z nami zadbaj o środowisko.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy !

 1. Pełna obsługa sprzedaży biletów online (system płatności obsługiwany przez PayU / Tpay,  infolinia i livechat dla kupujących), dystrybucja biletów w formie print@home, bilety zabezpieczony kodem QR
 2. Bilety dostępne w sprzedaży online po podpisaniu umowy
 3. Transparentne raporty
 4. Wygodna forma rozliczeń
 5. Brak progu wejścia
 6. Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest wymogiem
 7. Stała prowizja w czasie trwania umowy
 8. Brak kosztów dodatkowych i ukrytych
 9. Wsparcie promocyjne zależne od wynegocjowanych warunków
 10. Wsparcie techniczne przez cały czas obowiązywania umowy
 11. Delegowany stały opiekun do koordynacji działań marketingowych i opieki merytorycznej
 12. Metody płatności:

 

Nasza oferta dotyczy współpracy w zakresie promocji i sprzedaży biletów online na organizowane przez Państwa wydarzenia. ToBilet to nie tylko kolejna platforma biletowa. To rozpoznawalna marka Grupy MTP, która w działaniach promocyjnych, buduje zasięgi oraz trafia do tysięcy osób w całej Polsce.

Pomagamy organizatorom skupić się na kluczowych elementach wydarzenia, przejmując zadania sprzedaży, dystrybucji, promocji i reklamy biletów online. Zapewniamy transparentne, niezmienne i proste warunki współpracy, dogodny cash flow i bezpieczne formy transakcji, których efektem są zadowoleni uczestnicy oraz Państwa satysfakcja finansowa i wizerunkowa.

Chętnie podejmiemy współpracę przy sprzedaży biletów online na organizowane przez Państwa wydarzenia – bez ograniczeń geograficznych - działamy w całym kraju i wiemy jak dotrzeć z ofertą do odbiorców.