Parking PWK

Parking

01-03-2023 - 31-12-2023

24h/7 dni w tygodniu

Poznań

ul. Głogowska 11

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://parkingpwk.pl/

Organizator: Grupa MTP

Parking PWK

Parking podziemny posiada 3 poziomy i 650 miejsc parkingowych, tym samym jest to największy tego typu obiekt w Poznaniu.

Parking przeznaczony dla pojazdów osobowych do 2 m wysokości, bez systemu LPG, czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Na terenie parkingu znajdują się specjalne przestrzenie dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Lokalizacja parkingu

Parking podziemny zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria.

Mapa dojazdu

 

Ważne informacje:

Zakup abonamentu jest możliwy na pełen miesiąc i do wykorzystania od 1-szego dnia do ostatniego dnia danego miesiąca.

Po zakupie abonamentu przed pierwszym wjazdem należy udać się do Biura Obsługi Parkingu (BOP) w celu odbioru karty parkingowej. BOP znajduje się przy wjeździe na parking na poziomie -1. Chwilowe miejsce postojowe jest dostępne przed szlabanem wjazdowym na parking PWK, po prawej stronie w zatoczce.

Kod QR na potwierdzeniu zakupu NIE otwiera szlabanu na parking.

Przy pierwszym zakupie abonamentu należy wnieść opłatę za wydanie karty abonamentowej w cenie 20 zł. W momencie wydania karty parkingowej pracownik Biura Obsługi Parkingu będzie weryfikował czy opłata została wniesiona. Opłatę można wnieść także w Biurze Obsługi Parkingu (BOP), możliwa płatność kartą lub gotówką.  

Jeśli przedłużasz abonament, napisz wiadomość na adres [email protected] zawierającą potwierdzenie zakupu nowego abonamentu oraz numer posiadanej karty abonamentowej. Po otrzymaniu wiadomości, nasz zespół w ciągu 24 godzin przedłuży ważność Twojej karty.

 

Kupując abonamanet, zobowiązuję się przestrzegać Regulaminu Parkingu PWK: https://parkingpwk.pl/pl/o-parkingu/regulamin-parkingu-podziemnego/.