Pendragon - Love Over Fear Tour

Pendragon wraca dokończyć trasę w Polsce!

ZMIANA TERMINU KONCERTU

Koncerty

14-04-2021 - 16-04-2021

20:00

Poznań, Warszawa, Zabrze

Wybierz bilet

Organizator: Agencja Artystyczna OSKAR / IndependentMusicMarket.com

ZMIANA TERMINU KONCERTU

Trasa zespołu Pendragon zostaje przełożona na nowy termin, który zostanie podany wkrótce.

Bilety zachowują ważność na przyszłe daty. Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: [email protected] 

W międzyczasie zapraszamy na jesienne koncerty Areny!

-----------------------------------------------------

Rok 2020 zapowiada się dla zespołu Pendragon wprost bajecznie. W lutym ukazała się doskonale przyjęta, nowa płyta zatytułowana Love Over Fear. Później zespół rusza w trasę. Doskonała forma koncertowa, pełne sale, wyprzedane wydarzenia. Środek trasy koncertowej, po znakomitym koncercie w Bydgoszczy przychodzi czas na Poznań, który… okazuje się ostatnim koncertem trasy! Światowa epidemia krzyżuje plany i zmienia nasze życie z dnia na dzień. Nie udało się zagrać w Piekarach Śląskich, nie udało się w Łodzi. Pozostałe wydarzenia w innych krajach także odwołane. Pozostaje tylko powrót do ojczyzny, byle prędzej przed zamknięciem granic.

Scenariusz wydarzeń wprost dramatyczny, ale przecież nie wolno się poddawać!

Bilety na Pendragon już w sprzedaży!

W kwietniu 2021 zespół Pendragon ponownie rusza w trasę i z nową energią odwiedzi trzy polskie miasta – Poznań, Warszawę oraz Zabrze! To, co się rozpoczęło, należy zakończyć, dlatego nowa trasa ponownie nazywa się Love Over Fear, i usłyszymy na niej zarówno utwory z tegorocznej płyty jak i starsze nagrania.

Dorobek zespołu Pendragon to 11 długogrających albumów studyjnych oraz trzy epki, które zaprowadziły ich na deski scen wypełnionych klubów na całym świecie. Trudno dziwić się tej popularności, kiedy posłuchamy albumów takich jak „The Masquerade Overture” czy „Not Of This World”. Ostatnia płyta, „Love Over Fear” wydana w tym roku jest powrotem do brzmień grupy z lat 90tych i została ciepło przyjęta przez fanów. Na czele zespołu stoi Nick Barrett (wokal, gitara elektryczna), który razem z Peterem Gee (gitara basowa) niezmiennie od 1978 roku tworzą trzon zespołu. Na koncertach pojawi się także niezastąpiony, wieloletni członek kapeli, Clive Nolan (znany także m. in. z zespołu ARENA) na klawiszach i Jan-Vincent Velazco na perkusji.

Organizatorem wydarzeń jest poznańska agencja artystyczna OSKAR oraz IndependentMusicMarket.com

To też może Cię zainteresować