POLAGRA 2023

Targi

27-09-2023 - 29-09-2023

10.00-17.00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://polagra.pl

Organizator: Grupa MTP

Targi POLAGRA to największe wydarzenie promujące żywność, technologie dla branży spożywczej, a także urządzenia i rozwiązania dla sektora HoReCa.

Ekspozycja budowana jest w oparciu o trzy równoległe salony: FOOD, FOODTECH i HORECA.

Salon FOOD:
Przeznaczony jest dla branży spożywczej. To zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert i promocja polskiej gospodarki. Odwiedza go kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów.

Salon FOODTECH :
to tętniąca życiem fabryka żywności, w której można zobaczyć działanie całych linii produkcyjnych. To miejsce inspiracji dla przedstawicieli firm produkujących żywność: kadry zarządzającej, kierowników i specjalistów zajmujących się produkcją żywności, technologią żywności oraz utrzymaniem ruchu.

Salon HORECA:
pozwala zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami usprawniającymi pracę profesjonalnych kuchni, zwiększającymi zakres usług oferowanych przez lokale gastronomiczno-noclegowe, zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort pobytu gościom restauracji czy obiektów noclegów.  Co roku salon odwiedzany jest przez restauratorów, kucharzy oraz właścicieli i menadżerów obiektów wypoczynkowo-noclegowych.

Wszystkim trzem ekspozycjom towarzyszą szkolenia branżowe, eksperckie spotkania, dystrybutorów żywności, rozwiązań marketingowych. Odbywają się także panele dyskusyjne z udziałem ekspertów na temat zmian w zachowaniu konsumentów, trendów w żywieniu, szkoleń, pozwalających rozwijać produkcję i wdrażać standardy bezpieczeństwa pracy.

Bilet na targi POLAGRA uprawnia również do udziału w targach TAROPAK, które odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w tym samym czasie.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

ZOBACZ JAK BYŁO PODCZAS OSTATNIEJ EDYCJI TARGÓW POLAGRA!

To też może Cię zainteresować