POLAGRA FOOD – HORECA – FOODTECH 2021

Targi POLAGRA - Największe targi dla branży spożywczej i sektora HoReCa.

Targi

04-10-2021 - 06-10-2021

10:00-17:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://polagra.pl/pl

Organizator: Grupa MTP

TARGI ZAPROJEKTOWANE ZE SMAKIEM

Targi POLAGRA to wydarzenie o najdłuższej tradycji biznesowej, dedykowane branży spożywczej i sektorowi HoReCa. Wyróżnia je różnorodność, skala oraz biznesowa jakość jej uczestników, dzięki czemu stanowią platformę do rozwoju relacji biznesowych, również o charakterze międzynarodowym.

Trzy równoległe salony - FOOD, FOODTECH i HORECA przyciągają co roku konglomerat kilkuset wystawców prezentujących żywność stanowiącą odpowiedź na preferencje dietetyczne konsumentów (salon FOOD), nowe technologie pozwalające utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności (salon FOODTECH), a także rozwiązania, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych (salon HORECA). Tak różnorodna i bogata oferta sprawia, że wydarzenie odwiedza co roku kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów, w tym: kupcy z sieci handlowych i hurtowni spożywczych, menedżerowie z zakładów produkujących żywność, restauratorzy, szefowie kuchni oraz hotelarze. W gronie tym nie brakuje zagranicznych przedstawicieli sektora zainteresowanych rozszerzeniem asortymentu o wytwarzaną w Polsce żywność, którzy odwiedzają targi w ramach programu Hosted Buyers.

Ekspozycji co roku towarzyszy także ciekawy program wydarzeń, w tym szkoleń i debat na temat kondycji branży i nowych możliwości jej rozwoju, a także pokazów i konkursów kulinarnych takich jak Kulinarny Puchar Polski czy WorldSkills Poland. Targi POLAGRA to także wydarzenie, które jest wybierane na arenę innych ważnych spotkań branżowych, w tym tych o randze międzynarodowej. W 2020 roku, podczas targów, odbyło się m.in. spotkanie ministrów rolnictwa Grupy Wyszehradzkiej oraz Bułgarii, Chorwacji, Estonii, Litwy, Łotwy, Rumunii i Słowenii. Częścią tego kluczowego dla branży spożywczej wydarzenia biznesowego, jest także, od wielu lat, Gala Poznaj Dobrą Żywność.

Taka kompozycja sprawia, że POLAGRA zaskakuje mnóstwem odkryć, zarówno biznesowych, jak i kulinarnych. Dla producentów żywności to najciekawsze miejsce do eksploracji nowych źródeł kontraktów na rynkach CEE, a dla zwiedzających możliwość poznania trendów, innowacyjnych produktów i rozwiązań, których wspólnym mianownikiem jest smak.


ZWIEDZAJĄCY

DLA PROFESJONALISTÓW Z REJESTRACJĄ

DLA PUBLICZNOŚCI BEZ REJESTRACJI

PAKIET REGULAR

PAKIET VIP

PAKIET REGULAR

PAKIET VIP

TARGI STACJONARNE

Jednorazowy wstęp

TAK

NIE

TAK

NIE

Wielokrotny wstęp

NIE

TAK

NIE

TAK

Uczestnictwo w kongresie Polagra Export Meeting 05.10.2021 / Konferencji E-COMMERCE

TAK

TAK

TAK

TAK

PLATFORMA SPOTKAŃ ONLINE

Profil zwiedzającego

TAK

TAK

TAK

TAK

Uczestnictwo w kongresie Polagra Export Meeting 05.10.2021 / Konferencji E-COMMERCE online

TAK

TAK

TAK

TAK

Pakiet zaproszeń na spotkania

15

50

15

50

Dostęp do platformy przed wydarzeniem

NIE

od 27.09

NIE

od 27.09

Dostęp do platformy przez 30 dni po wydarzeniu

NIE

TAK

NIE

TAK

CENA PAKIETU

49 PLN brutto

119 PLN brutto

115 PLN brutto

190 PLN brutto

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.