Polagra Premiery 2023

Targi

13-01-2023 - 15-01-2023

09:00-16:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://www.polagra-premiery.pl/

Organizator: Grupa MTP

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami biznesu. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami gospodarki oraz związkami branżowymi.

Targi Polagra Premiery to przede wszystkim idealny moment, aby zaprezentować nowości produktowe, światowe premiery rynkowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon, który będzie odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Biznesowe rozmowy dystrybutorów i producentów umożliwiają zawarcie długofalowych kontaktów handlowych i szeroką promocję usług i produktów. POLAGRA PREMIERY obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Jest dedykowana czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom. Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Każda edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA PREMIERY, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń. Tematyka dostosowana jest zarówno do osób prowadzących niewielkie przydomowe gospodarstwa rolne, a także innowacyjnych gospodarstw zaawansowanych technologicznie. Targi to świetna okazja do:

  • poznania nowości na rynku,
  • porównania ofert różnych dostawców na żywo,
  • przekonania się, które rozwiązanie jest dopasowane do Twoich potrzeb,
  • sprawdzenia czy wykonywane przez Ciebie obowiązki mogą być jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne.

 


Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować