Poznań Game Arena 2020

Największe targi gier i rozrywki w Polsce!

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA

 
Targi

20-11-2020 - 22-11-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://gamearena.pl

Organizator: Grupa MTP

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA

Tegoroczna edycja targów PGA zostaje przełożona na 2021 rok.

Tekst pełnego oświadczenia organizatora znajdują się pod linkiem: https://www.gamearena.pl/pl/aktualnosci/nowy-termin-poznan-game-arena/

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i mogą zostać wykorzystane w nowym terminie targów. Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher, do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl, lub gadżet. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę na voucher lub gadżet prosimy o kontakt zwrotny na adres: [email protected] w terminie do 31 października 2020 r.

--------------------------------------------------

Największe targi gier i rozrywki w Polsce!

Poznań Game Arena to wydarzenie gamingowe najwyższej rangi, impreza z długą tradycją i coroczne święto fanów gier komputerowych, technologii i rozrywki. Co roku na PGA w Poznaniu pojawiają się dziesiątki tysięcy graczy i pasjonatów świata wirtualnego (w 2019 roku – było to 79 tysięcy uczestników) oraz najlepsi producenci gier, sprzętu i oprogramowania. Ponad 200 wystawców z kilkunastu krajów świata, premiery najnowszych tytułów i najnowszych rozwiązań technicznych dla graczy i ponad 1500 różnego typu stanowisk do testowania gier. To wszystko sprawia, że Poznań Game Arena jest największą imprezą gamingową w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi Poznań Game Arena to miejsce, gdzie każdy fan gier komputerowych znajdzie coś dla siebie. Liczne konkursy, testy, pokazy, spotkania z gwiazdami, rozgrywki e-sportowe na najwyższym poziomie i specjalne strefy, tworzą niezwykłą atmosferę PGA.

Podziwiaj niesamowitych Cosplayerów!

Każda edycja PGA to również konkurs Cosplay Show, na którym swoje niesamowite kreacje i „wcielenia” w postacie z gier pokazuje 30 finalistów konkursu. Podczas Poznań Game Arena twórców Cosplay można spotkać na każdym kroku. W 2019 roku odwiedziło nas blisko 500 przebranych uczestników.

Zobacz premiery gier i sprzętu komputerowego!

Premiery i pokazy przedpremierowe, to jedna z głównych atrakcji PGA. Co roku, w Poznaniu pokazywane są nowości z całego świata, mają miejsce Polskie a nawet europejskie premiery gier? W ubiegłym roku uczestnicy mogli zobaczyć przedpremierowy pokaz gry Cyberpunk 2077 a także zagrać w nowości od Nintendo, Kubisowi czy wydawnictwa Koch Media.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU i Instrukcji Bezpieczeństwa: Instrukcja bezpieczeństwa >> Przeczytaj!

To też może Cię zainteresować