Poznań Game Arena 2021

Największe targi gier i rozrywki w Polsce!

 
Targi

22-10-2021 - 24-10-2021

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://gamearena.pl

Organizator: Grupa MTP

Największe targi gier i rozrywki w Polsce!

Poznań Game Arena to wydarzenie gamingowe najwyższej rangi, impreza z długą tradycją i coroczne święto fanów gier komputerowych, technologii i rozrywki. Co roku na PGA w Poznaniu pojawiają się dziesiątki tysięcy graczy i pasjonatów świata wirtualnego oraz najlepsi producenci gier, sprzętu i oprogramowania. Ponad 200 wystawców z kilkunastu krajów świata, premiery najnowszych tytułów i najnowszych rozwiązań technicznych dla graczy i ponad 1500 różnego typu stanowisk do testowania gier. To wszystko sprawia, że Poznań Game Arena jest największą imprezą gamingową w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi Poznań Game Arena to miejsce, gdzie każdy fan gier komputerowych znajdzie coś dla siebie. Liczne konkursy, testy, pokazy, spotkania z gwiazdami, rozgrywki e-sportowe na najwyższym poziomie i specjalne strefy, tworzą niezwykłą atmosferę PGA.

Podziwiaj niesamowitych Cosplayerów!

Każda edycja PGA to również konkurs Cosplay Show, na którym swoje niesamowite kreacje i „wcielenia” w postacie z gier pokazuje 30 finalistów konkursu. Podczas Poznań Game Arena twórców Cosplay można spotkać na każdym kroku.

-------------------------------------------------

Podaj swój adres mailowy w 'powiadomieniach o wydarzeniu' i jako pierwszy otrzymaj informację o dostępnych biletach w sprzedaży.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU i Instrukcji Bezpieczeństwa: Instrukcja bezpieczeństwa >> Przeczytaj!

To też może Cię zainteresować