Poznań Motor Show 2021

Największe targi motoryzacyjne w Polsce!

ZMIANA TERMINU TARGÓW Z 8-11.04.2021 NA 18-20.06.2021

Targi

18-06-2021 - 20-06-2021

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://motorshow.pl/

Organizator: Grupa MTP

ZMIANA TERMINU TARGÓW Z 8-11.04.2021 NA 18-20.06.2021

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show odbędzie się w dniach od 18 do 20 czerwca 2021. Mając na uwadze m. in. bardzo dobre przyjęcie ubiegłorocznej edycji  Poznań Moto Fest w podobnym terminie, zdecydowaliśmy, że najlepszym czasem na zorganizowanie największych targów motoryzacyjnych w regionie w tym roku będzie powyższy  termin.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w czerwcu 2021 roku. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu prosimy o kontakt zwroty na adres mailowy: [email protected] w terminie do 15 lutego 2021r.

Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę na voucher prosimy o kontakt zwrotny na adres: [email protected] w terminie do 28 lutego 2020r.

-----------------------------------------

Odwiedź największe targi motoryzacyjne w tej części Europy!

Poznań Motor Show to największe i najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. To tutaj mają miejsce premiery wyjątkowych samochodów, motocykli i technologii motoryzacyjnych. To tutaj swoją ofertę i pomysły na przyszłość, prezentują najważniejsze marki i producenci na rynku motoryzacji.

Galeria z poprzednich edycji!

Droga do Elektromobilności

Przyszłość motoryzacji i mobilności jest nierozerwalnie związania z elektryfikacją i czystymi technologiami. Dlatego nasza strefa Poznań Mobility Show, powiązana tematycznie z Kongresem MOVE Mobility&Vehicles, zapełni się najnowszymi technologiami z zakresu elektromobilności:

- Przyjdź zobacz i przetestuj, najnowsze modele samochodów i motocykli elektrycznych!

- Zachwyć się samochodami koncepcyjnymi i futurystycznymi!

- Poznaj nowe technologie i idee, które zmieniają świat!

- Zdobądź wiedzę o przyszłości nowoczesnych miast, bezpieczeństwie i oszczędnych rozwiązaniach!

 

Poznań Motor Show to obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji.

Podczas targów, będziecie mieli okazję poznać świat motoryzacji z każdej strony. 15 pawilonów wystawienniczych ma do zaoferowania atrakcje takie jak:

- Salon samochodowy

- Salon motocyklowy

- Strefa Elektromobilności – Poznań Mobility Show

- Salon caravaningowy

- Strefa Truck

- Salon Detailing

- Arena Videoblogerów

Tysiące samochodów, motocykli i pojazdów przyszłości, czekają na Ciebie! Zobacz, co najlepszego oferuje motoryzacja oraz jakie zmiany czekają nas w najbliższej przyszłości!

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

 

 

To też może Cię zainteresować