Poznań Motor Show 2023

Wydarzenia

30-03-2023 - 02-04-2023

10:00 - 18:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://www.motorshow.pl/

Organizator: Grupa MTP

Poznań Motor Show to najważniejsze targowe wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat dostarczamy niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających, którzy każdego roku odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na zwiedzających czeka ekspozycja pokazująca motoryzację z każdej niemal strony. Samochody osobowe, sportowe, terenowe, supercars i hypercars, ciężarowe, kampery i przyczepy, motocykle wiele innych pojazdów i usług związanych z motoryzacją i mobilnością. Nowości rynkowe, pokazy i spotkania z osobistościami świata motoryzacji, to wszystko czeka na fanów motoryzacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 30 marca do 2 kwietnia.

Rok 2022 był przełomowy dla targów Poznań Motor Show. Na przekór trudniej sytuacji gospodarczej i ekonomicznej, wydarzenie powróciło do kalendarza Grupy MTP. Cztery dni dostarczyły zwiedzającym wielu niezapomnianych wrażeń związanych  z bezpośrednim kontaktem z motoryzacją.

Poznań Motor Show od lat jest stałym punktem w kalendarzu imprez, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Dzięki wytężonej pracy wielu osób projekt urósł do rangi najważniejszego wydarzenia motoryzacyjnego, nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Podczas Poznań Motor Show przedstawiciele biznesu, administracji publicznej i fani motoryzacji mogą poznać panujące trendy rynkowe oraz porozmawiać na tematy związane z przyszłością motoryzacji, a także następującą rewolucją w świecie transportu.

 

Sprawdź jak wyglądała poprzednia edycja Poznań Motor Show


Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować