Poznań Motor Show 2020

WYDARZENIE ODWOŁANE

ZAPRASZAMY W NOWYM TERMINIE 8-11.04.2021

Targi

18-06-2020 - 21-06-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://MotorShow.pl

Organizator: Grupa MTP

WYDARZENIE ODWOŁANE

ZAPRASZAMY W NOWYM TERMINIE 8-11.04.2021

Z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej, zdecydowaliśmy że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcowym terminie. W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku. Jesienią tego roku – między 21 a 22 października 2020 odbędzie się także Kongres MOVE – International Mobility Congress, poświęcony wiodącym trendom w branży e-mobility i kreujący debatę w zakresie prognozowanych zmian zachodzących na rynku automotive.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w kwietniu 2021 roku. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu prosimy o kontakt zwroty na adres mailowy: [email protected] w terminie do 15 czerwca 2020r.

Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl, w szczególności polecamy Państwa uwadze imprezy: Caravans Salon Poland czy Retro Motor Show. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę voucher prosimy o kontakt zwroty na adres: [email protected] w terminie do 15 czerwca 2020r.

Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: [email protected] w terminie do 15 maja 2020r.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Zespół organizacyjny targów Poznań Motor Show,
Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz kongresu MOVE

--------------------------------------

To też może Cię zainteresować