Pyrkonowy Targ Letni

14-08-2021 - 15-08-2021

sobota: 10:00-22:00; niedziela 10:00-20:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://pyrkon.pl/pyrkonowy-targ-letni/

Organizator: Festiwal Fantastyki Pyrkon

Pyrkonowy Targ Letni to odbywająca się u schyłku lata, impreza dla wszystkich fantastów. Pozwoli na ponowne zebranie w jednym miejscu miłośników fantastyki, na zobaczenie długo niewidzianych znajomych, na prowadzenie niekończących się rozmów o pasjach w targowej strefie gastronomicznej i oczywiście na szalone fantastyczne zakupy.

To przestrzeń umożliwiająca spotkanie miłośników fantastyki z wystawcami oferującymi książki, gry, gadżety, unikalne wyroby rękodzielnicze i wszystkie inne rzeczy, które pozwalają na doświadczanie fantastyki w bardziej rzeczywisty, fizyczny sposób.

Pamiętacie naszego orka Porka, który w zeszłe wakacje podróżował po Poznaniu? Już dwukrotnie miał przyjechać na Pyrkon, ale niestety się to nie udało. Wziął więc sprawy we własny łapy, zebrał kolegów z Wioski Porków i przyjedzie do nas na Pyrkonowy Targ Letni 14-15 sierpnia 2021 roku!

Zobaczmy się ponownie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich! Choć miejsca będziemy mieć mniej niż na Pyrkonie, na pewno nie ostudzi to zapału do prowadzenia niekończących się rozmów o pasjach w targowej strefie gastronomiczne i nie odbierze możliwości zobaczenia znajomych i rzecz jasna zrobienia szalonych fantastycznych zakupów!

Kupując/odbierając bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.