TRASA QUEEN MACHINE 2020

Queen na żywo w Polsce!

Koncerty

02-03-2020 - 08-03-2020

Gdynia, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Opole

Wybierz bilet

Organizator: Viva Music

Queen Machine po raz pierwszy w Polsce

Queen Machine – jeden z najlepszych tribute bandów w Europie – niebawem po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Queen Machine to prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu QUEEN. W trakcie olśniewająco barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury’ego lider bandu wyjątkowo autentycznie oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają niepowtarzalne brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.

Nie widziałeś Frediego na żywo? Kup bilet!

Każdy z koncertów Queen Machine to pełne przepychu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak „I want to break free”, ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych utworów. Już w marcu QUEEN MACHINE odwiedzi 6 miast – zobacz, czy Ciebie też odwiedzi i bądź z nami!

Polscy fani Queen, którzy nigdy nie byli na oryginalnym koncercie, mają niesamowitą okazję. Miej pewność, że razem posłuchamy ballady z repertuaru Bohemian Rhapsody i kup bilet na QUEEN MACHINE

Początek wydarzenia: 19:00

Otwarcie bram: 18:00