Retro Motor Show 2023

Ciekawe wydarzenie

06-10-2023 - 08-10-2023

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.retromotorshow.pl

Organizator: Grupa MTP

Największe w Polsce święto klasycznej motoryzacji

Retro Motor Show to absolutny punkt obowiązkowy w kalendarzu każdego fana motoryzacji. Największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych już 6-8 października 2023 w Poznaniu! Ubiegłoroczna edycja pobiła wszelkie rekordy, więc nie inaczej będzie i tym razem. Zobacz setki unikatowych samochodów, motocykli i pojazdów specjalnych. Taka okazja zdarza się tylko raz w roku! Retro Motor Show  2023RMS2023

Giełda pojazdów zabytkowych

Ważnym punktem tej imprezy jest jej część handlowa. Zarówno firmy profesjonalnie zajmujące się handlem pojazdami, jak i osoby indywidualne, mogą tu wystawić swoje klasyki na sprzedaż. Ci z kolei, którzy marzą o takiej perełce w swoim garażu, zobaczą tu blisko setkę ofert. Na miejscu można dokładnie obejrzeć auto lub motocykl, porozmawiać z właścicielem, poznać jego historię, a jak wszystko dobrze pójdzie, potargować się i odjechać już własnym klasykiem.

Wystawa, wspomnienia, stroje

Najcenniejsze egzemplarze ze swoich kolekcji zaprezentują Automobilkluby z całej Polski, muzea motoryzacyjne, kluby miłośników wybranych marek samochodowych, czy też przedstawiciele zlotów motoryzacyjnych. Wszystko to, jak zwykle na Retro Motor Show, okraszone będzie niesamowitym klimatem. Muzyka z dawnych lat, potańcówka, wyjątkowe stroje - to wszystko sprawi, że zaraz po przekroczeniu progu Międzynarodowych Targów Poznańskich każdy poczujecie się, jakby wszedł do innego świata!

 

Retro Motor Show 2022 - relacja

Bądź częścią tego wydarzenia

Chcesz jeszcze mocniej poczuć ten retro-klimat? Skorzystaj z biletu specjalnego, ubierz się w stylu z dawnych lat i stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Więcej szczegółów dotyczących biletu dla przebranych osób znajdziesz tutaj: https://mtp-link.pl/p9vdv

Retro Motor Show to impreza, która przypadnie do gustu wszystkim pokoleniom - zarówno tym młodszym, zafascynowanym motoryzacją, jak i starszym, lubiącym sobie powspominać. To doskonały pomysł na spędzenie niebanalnego czasu z najbliższymi. Wybierzcie się razem w podróż w czasie!

To też może Cię zainteresować