RYBOMANIA Poznań 2022

Targi Wędkarskie

Targi

11-02-2022 - 13-02-2022

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.rybomania.com.pl

Organizator: Grupa MTP

Targi Wędkarskie RYBOMANIA 2022: 11 - 13.02.2022 r.

Rybomania to wydarzenie dla wszystkich pasjonatów wędkarstwa oraz osób, które chcą zacząć przygodę z wędkarstwem, niezależnie od Twojego wieku i poziomu doświadczenia. Zainspiruj się oraz poznaj ludzi, dla których wędkarstwo to ulubione hobby! 

CO CIĘ CZEKA NA RYBOMANII? Na Targach Wędkarskich RYBOMANIA prezentowane są nowości produktowe, poznasz również znane osoby z branży wędkarskiej. Dla dzieci również nie zabraknie atrakcji!

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ RYBOMANIA? Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Od 11 do 13 lutego 2022, Targi Poznańskie będą wypełnione wędkarską energią! Dołącz do tego wydarzenia!

Dzieci do 3 roku życia - wstęp bezpłatny 

Więcej informacji:

  1. rybomania.com.pl
  2. facebook.com/Rybomania
  3. www.youtube.com/RybomaniaTV

 

* WSTĘP DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH UNIJNY CERTYFIKAT COVID przysługuje:

  1. Osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19, tj. osobom którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej lub znajdującą się w wykazie odpowiedników szczepionek dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzonym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH - Państwowy Instytut Badawczy, pod warunkiem że upłynęło co najmniej 14 dni od dnia wykonania tego szczepienia (dalej jako: Osoby zaszczepione),
  2. Osobom posiadającym Unijny Certyfikat COVID w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19,
  3. Ozdrowieńcom, tj. osobom które przechorowały COVID-19,  przez okres od 11 do 180 dnia po pozytywnym teście PCR, legitymującym się odpowiednim zaświadczeniem lekarskim, lub Unijnym Certyfikatem COVID (dalej jako: Ozdrowieńcy)
  4. Osobom posiadającym negatywny wynik szybkiego testu antygenowego lub testu PCR – nie starszych niż 72 godziny w przypadku testów PCR oraz 48 godzin w przypadku szybkich testów antygenowych.
  5. Osobom poniżej 5 roku życia legitymującym się dowodem osobistym, paszportem, legitymacją lub kartą rowerową.

PULA OGÓLNA PRZYSŁUGUJE WSZYSTKIM POZOSTAŁYM OSOBOM.

Standardy bezpieczeństwa stosowane na targach.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

------------------------------

 

To też może Cię zainteresować