Spektakl - SERCA NA ODWYKU

ZMIANA TERMINU SPEKTAKLU Z 30.03.2020 NA 01.12.2020

Gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

Spektakle

01-12-2020

17:00

Gniezno

Aula Pomnik, ul. Kostrzewskiego 3, Gniezno

Wybierz bilet

Organizator: HQ Events

ZMIANA TERMINU SPEKTAKLU Z 30.03.2020 NA 01.12.2020

Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego spektakl zostaje przesunięty na późniejszy termin, tj. 01.12..2020. Miejsce oraz godzina bez zmian.

Jeśli nowy termin Tobie nie odpowiada, możesz zrezygnować z udziału i skierować prośbę o zwrot opłaty za zakupiony bilet - możesz to zrobić najpóźniej do 27.03.2020. W tym celu prosimy kierować się instrukcjami zawartymi w informacji przesłanej przez Tobilet.pl lub kontakt info@tobilet.pl

--------------------------------------------

SERCA NA ODWYKU to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.

SERCA NA ODWYKU to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...

SERCA NA ODWYKU to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych.

 

Obsada:

CEZARY ŻAK

KATARZYNA ŻAK

HANNA ŚLESZYŃSKA

MICHAŁ PIELA

Reżyseria: Cezary Żak

To też może Cię zainteresować