Sinatra with Matt Dusk

Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku albumów – Złotych, a nawet Platynowych.

 
Koncerty

21-06-2021

20:00

Poznań

Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Organizator: Good Taste Production

SINATRA WITH MATT DUSK  - 21.06 POZNAŃ 

Uwaga!  

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 21.06.2021 koncert Sinatra with Matt Dusk w Poznaniu zostaje odwołany z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Wraz z Artystą wyrażamy szczerą nadzieję na jego szybki powrót do Polski, aby mógł zagrać w najpiękniejszych salach koncertowych, a my mogli rozpływać się w rytm takich melodii jak “Fly Me To The Moon”. 

Wszystkie zakupione bilety można zwracać w miejscach zakupu. W razie problemów, prosimy o kontakt. 

 

Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.   

Zespół Good Taste Production 

-------------------------------------------------------------------------------------

Sinatra with Matt Dusk

21 czerwca 2021 roku, godz. 20:00 (poniedziałek)
Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center, ul. Głogowska 10, Poznań

Bilety w cenach:
 99 zł (strefa D), 139 zł (strefa C), 169 zł (strefa B), 219 zł (strefa A)

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Uwaga!  

Znamy już nową datę koncertu “Sinatra with Matt Dusk” w Poznaniu, w Sali Ziemi Poznań Congress Center, który miał odbyć się 18.11.2020 o godz. 20:00. Zgodnie ze stanem wiedzy na grudzień 2020 roku i obowiązującymi regulacjami, wydarzenie odbędzie się 21.06.2021 o godz. 20:00. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian.  

W związku z dwukrotnymi przenosinami wydarzenia z powodu pandemii koronawirusa – z maja 2020 roku na listopad 2020 roku (I przenosiny), a następnie z listopada 2020 roku na czerwiec 2021 roku (II przenosiny), informujemy, że wszystkie bilety i miejsca przydzielone po relokacjach zachowują swoją ważność na nowy termin wydarzenia, bez konieczności ich ponownego generowania. 

By uniknąć wszelkich wątpliwości, własnoręcznie można sprawdzić ważność swoich biletów - bilety z napisem „CHANGE” i „SALE” to bilety, które zachowują ważność!

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production 

---------------------------------

Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na wyjątkowe koncerty promujące album z przebojami wybitnego wokalisty.


Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych albumów. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki nazywanych Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka – wszystko to tworzyło atmosferę oddaną także na tym krążku.

„Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu” mówi Matt. „Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów”.

Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. „Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu” – śmieje się. Ale jedno jest pewne – z piosenkami Franka Sinatry łączy się wiele wspomnień, należących nie tylko do osób, które miały okazję poznać je wtedy, kiedy powstawały.

„Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy – tak jak i dorobek Franka.”

W związku z przesunięciem trasy koncertowej, płyta „Sinatra with Matt Dusk” również zmienia swoją datę premiery.

Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

To też może Cię zainteresować