Smart Expo 2020

Targi Elektroniki Konsumenckiej

Targi

09-10-2020 - 11-10-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://smart-expo.pl/pl/

Organizator: Grupa MTP

Nowoczesne technologie łączą siły ze światem graczy!

Targi Smart Expo są częścią Poznań Game Arena - największego wydarzenia dedykowanego wszystkim miłośnikom gamingu. PGA to największe targi gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które dzięki wystawie Smart Expo staną się jeszcze ciekawsze!

Co znajdę na Smart Expo?
Wszystko, o czym każdy miłośnik nowych technologii może tylko zamarzyć. Jeżeli:

- robisz wszystko, aby Twój dom był bardziej inteligentny, zajrzyj do strefy Smart Home - na pewno wpadnie Tobie w oko niejeden sprzęt, który zmieni Twoje cztery ściany miejsce na miarę XXI wieku;

- multimedialna rozrywka sprawia Ci ogromną przyjemność - to znakomicie! Co powiesz na lot dronem, lub przejażdżkę Hoverboardem? A to tylko niektóre sprzęty, które mogą wypełnić Twój wolny czas;

-uwielbiasz sport i aktywny wypoczynek, sprawdź najnowsze gadżety wspierające trening i rekreację, które każdy sportowy geek powinien mieć przy sobie. Popraw dzięki nim swoje wyniki. Bądź szybszy, silniejszy oraz zdrowszy.

-interesujesz się tym, jak zmieniają miasta, przyjdź i przekonaj się jak niebawem może wyglądać Twoja najbliższa okolica. Smart City to nie przyszłość, a teraźniejszość. Zobacz, jak miasto może stać się bardziej inteligentne i interaktywne.

-śledzisz poczynania technologicznych start-upów, masz szansę spotkać twórców najnowszych technologii. To przepełnieni pasją innowatorzy, niebojący się nowych wyzwań. Zobacz z bliska projekty, z których będziemy korzystać w przyszłości.

Dwie imprezy w jednej cenie

Z biletem na to wydarzenie zwiedzisz nie tylko wystawę Smart Expo, ale również targi Poznań Game Arena. Dwa najlepsze wydarzenia technologiczne w regionie w ramach jednej wejściówki, w jednej cenie.

Takiej dawki multimedialnej rozrywki nie możesz przegapić!

To też może Cię zainteresować