Spektakl - Alicja w Krainie Czarów

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA

Spektakle

31-05-2020 - 01-06-2020

Wrocław

Strefa Kultury IMPART

Wybierz bilet

Organizator: Wikart

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA

Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego wydarzenie zostaje przesunięte na późniejszy termin, o którym wkrótce poinformujemy. Bilety zakupione na wydarzenie, z gwarancją niezmienności ceny, będą obowiązywać w czasie nowego terminu.

----------------------------------------------

„Alicja w Krainie Czarów” to widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku.

Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.:  Kota  o kilku obliczach, tańczącego Królika z własną rewią, barwnych Kwiatów, romantycznych Motyli, czy też stepujących Stonóg. Niezwykłość przedstawienia podkreśla: ponad dwieście, oryginalnych i przygotowanych z rozmachem kostiumów oraz jeżdżąca scenografia.

Spektakl wyreżyserowany radośnie z poczuciem humoru, opowiada historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Choreografie  zrealizowane w różnych stylach tańca: poczynając tańca jazzowego, stepowania, rewię i musical po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji i dostarczyć wielu ekscytujących wrażeń.

W spektaklu występują zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz uczniowie ze Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca.

Zapraszamy całe rodziny, jak i grupy szkolne na spotkanie z tańcem i muzyką. „Alicja w Krainie Czarów” stanowić może ciekawą formę artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, a dla dorosłych doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu. 

autorskie libretto: Elżbieta Pańtak

choreografia: Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak

kostiumy: Małgorzata Słoniowska

scenografia: Grzegorz Pańtak

Spektakl jednoaktowy. Czas trwania spektaklu:  ok. 80 minut.

Bilety grupowe:

- dla szkół - dla grupy min. 15 osób + dodatkowo opiekun wchodzi za darmo.

- dla grup powyżej 40 osób : wszystkie bilety w cenie 55 zł - tel. 691 032 675

- możliwe jest zorganizowanie dodatkowej godziny WIDOWISKA dla FIRMY/SZKOŁY – tel. 691 032 675

 

To też może Cię zainteresować