Spektakl - DOBRY WIECZÓR KAWALERSKI CZYLI NA DRUGĄ NÓŻKĘ

Najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru!

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 18.04.2020 NA 13.09.2020

 
Spektakle

13-09-2020 - 25-10-2020

Poznań, Gdynia

Wybierz bilet

Organizator: WIKART

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 18.04.2020 NA 13.09.2020

Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego wydarzenie w Poznaniu zostaje przesunięte z 18.04.2020 na 13.09.2020, miejsce oraz godzina bez zmian. Bilety zakupione na wydarzenie, z gwarancją niezmienności ceny, będą obowiązywać w czasie nowego terminu.

----------------------------------------------

DOBRY WIECZÓR KAWALERSKI czyli NA DRUGĄ NÓŻKĘ"

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. "Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę" zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor. Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów). Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak. 

Reżyseria: Piotr Nowak

Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Wystąpią: Michał Żurawski, Piotr Nowak, Waldemar Błaszczyk, Piotr Miazga, Piotr Ligenza.

 

To też może Cię zainteresować