Strachy na Lachy - koncert premierowy albumu "Piekło"

Koncerty

01-10-2021

20:00

Poznań

Tama, ul. Niezłomnych 2

Wybierz bilet

Organizator: Good Taste Production

Strachy na Lachy - koncert premierowy albumu "Piekło"
1 października 2021 roku, piątek, godz. 20:00
Tama Klub, ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

 

Bilety w cenach: 75 zł (cena regularna), 85 zł (w dniu koncertu)

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Strachy na Lachy 1 października 2021 roku wydadzą swój najnowszy album zatytułowany „Piekło”. Koncertowa premiera Piekła odbędzie się w Poznaniu, w Klubie Tama równolegle z ukazaniem się wydawnictw w sklepach.

 

O KONCERCIE I PŁYCIE

Ósmą w dyskografii zespołu płytę poprzedzały dwa single wraz z teledyskami: „Niebotyczne niebowstąpienie” oraz „Zachmurzony w tobie”.  Oba w reżyserii Sławka Pietrzaka, który jest także producentem „Piekła”. Zespół na najnowszym wydawnictwie dosyć odważnie przesunął środki ciężkości z gitar w stronę elektronicznych brzmień i tanecznych rytmów. Album zawiera dziewięć kompozycji lidera zespołu Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego z charakterystycznymi dla niego tekstami, o złej Polsce i złej miłości.

O ZESPOLE

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”.

 

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.