“SZKŁO KONTAKTOWE LIVE & TOUCH”

TEATR 6. PIĘTRO

Spektakle

14-06-2022

18:00 | 20:30

Poznań

Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Teatralna wersja "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina. 

"Szkło kontaktowe live&touch" - taki tytuł nosi spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24. 

Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów. 

Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów. 

Prawdziwymi gwiazdami show, są jak zawsze w Szkle Kontaktowym politycy. Widzowie mogą obejrzeć w krótkich filmikach video najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 17 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja Szkła Kontaktowego – najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego. 

Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia. 

Widzowie mogą skorzystać z rzadkiej okazji stanięcia twarzą w twarz z gospodarzami Szkła Kontaktowego i podzielenia się z nimi swoimi opiniami. 

To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark z pewnością pozyska rzesze wiernych widzów, czekających na kolejne jego odsłony. 

 

Obsada (zmienna): 

TOMASZ SIANECKI

WOJCIECH ZIMIŃSKI

HENRYK SAWKA

MAREK PRZYBYLIK

WOJCIECH FIEDORCZUK

TOMASZ JACHIMEK

ORAZ GOŚCIE SPECJALNI

Reżyseria:  

Eugeniusz Korin