Targi BeautyVision 2020

Targi

12-09-2020 - 13-09-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://beautyvision.mtp.pl

Organizator: Grupa MTP

Na targach kosmetycznych beautyVISION poznasz światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Podczas naszych konferencji najlepsi specjaliści z kraju przekażą wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić innowacje do Twojego salonu.

W programie targów beautyVISION znajdziecie: Kongres Kosmetyczny, Kongres Podologiczny, Mistrzostwa Nails Olympic International, Only Nails, Plebiscyt MISTRZOWIE URODY, MASTER OF BEAUTY – Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, Międzynarodowe Mistrzostwa PMU (makijaż permanentny), Lash&Brow Championship, wykłady w Speaker’s Corner oraz spotkanie blogerów kosmetycznych – Blog Beauty Day.

Zapraszamy na najbliższą edycję: 12-13 września 2020 roku!

--------------------------------------------

W drodze konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc ich obecną sytuację biznesową, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów beautyVISION na termin 12-13 września 2020 r. Postanowił także o organizacji jubileuszowej 20. edycji targów LOOK w przyszłym roku w terminie 24-25 kwietnia 2021r.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzeń we wrześniu 2020 r. lub w kwietniu 2021 r. Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: [email protected] w terminie do 15 czerwca 2020 r.

--------------------------------------------

To też może Cię zainteresować