Targi BeautyVision 2020

ZMIANA TERMINU TARGÓW Z 4-5.04.2020 NA 27-28.06.2020

Targi

27-06-2020 - 28-06-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://beautyvision.mtp.pl

Organizator: Grupa MTP

ZMIANA TERMINU TARGÓW Z 4-5.04.2020 NA 27-28.06.2020

Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, Targi BeautyVision 2020 zostają przesunięte na późniejszy termin, tj. 27-28 czerwca. Miejsce oraz godzina pozostaje bez zmian. Bilety zakupione na wydarzenie, z gwarancją niezmienności ceny, będą obowiązywać podczas czerwcowej edycji imprezy. Jeśli nowy termin Tobie nie odpowiada, możesz zrezygnować z udziału i skierować prośbę o zwrot opłaty za zakupiony bilet. W tym celu prosimy kierować się instrukcjami zawartymi w informacji przesłanej przez Tobilet.pl lub kontakt info@tobilet.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na targach kosmetycznych beautyVISION poznasz światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Podczas naszych konferencji najlepsi specjaliści z kraju przekażą wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić innowacje do Twojego salonu.

Równocześnie z targami beautyVISION odbywa się forum fryzjerstwa LOOK. Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

W programie targów beautyVISION znajdziecie: Kongres Kosmetyczny, Kongres Podologiczny, Mistrzostwa Nails Olympic International, Only Nails, Plebiscyt MISTRZOWIE URODY, MASTER OF BEAUTY – Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, Międzynarodowe Mistrzostwa PMU (makijaż permanentny), Lash&Brow Championship, wykłady w Speaker’s Corner oraz spotkanie blogerów kosmetycznych – Blog Beauty Day.

Zapraszamy na najbliższą edycję: 27-28 czerwca 2020 roku!

To też może Cię zainteresować