Targi beautyVISION 2024

Targi Kosmetyczne dla profesjonalistów

Targi

02-03-2024 - 03-03-2024

10:00-18:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://beautyvision.mtp.pl

Organizator: Grupa MTP

beautyVISION 2024

Targi Kosmetyczne dla profesjonalistów

 

Zwiedzający związani z branżą beauty już niebawem będą mogli skupić się na odkrywaniu najnowszych trendów oraz innowacyjnych produktów i usług. Dodatkowo zyskają możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach i mistrzostwach, dostępnych tylko podczas wyjątkowych targów beautyVISION w Poznaniu!

Na stoiskach wystawców, prezentujących podczas targów swoją ofertę nie zabraknie nowości

w produktach oraz sprzęcie. Miłośnicy kosmetyków ekologicznych, będą mogli odwiedzić stoiska Strefy EKO. Znajdą się tam marki kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich.

Uczestnicy Targów kosmetycznych beautyVISION podczas dwudniowego wydarzenia znajdą nie tylko profesjonalne produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, ale również wezmą udział w licznych wykładach oraz szkoleniach w strefie Speakers Corner.

Wszystkie wydarzenia są prowadzone przez cenionych ekspertów, którzy łączą praktyczną wiedzę z teorią. Wizażyści nauczą jak wykonać zjawiskowe makijaże, stylistki paznokci udowodnią, że płytka paznokciowa może być małym płótnem, na którym powstają wspaniałe dzieła, podolodzy będą uczyć jak odpowiednio diagnozować schorzenia stóp, a styliści fryzur zaprezentują, jakie uczesania już wkrótce będą modne w nadchodzącym sezonie. To tylko wycinek atrakcji targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK i beautyVISION, które odbędą się w dniach 02-03 marca 2024 roku.

Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

Po szczegóły zapraszamy na stronę targów kosmetycznych beautyVISION, targów fryzjerskich LOOK oraz fanpage LOOK&beautyVISION.

 

 

 

 

 

To też może Cię zainteresować