Targi BUDMA 2020

Targi

04-02-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.budma.pl

Organizator: Grupa MTP

Targi BUDMA - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Edycja BUDMA 2020 połączona jest z Targami Kominki - jedynymi w Polsce targami z instalacją odprowadzania spalin. Infratec – Rozwiązania dla Budownictwa Infrastrukturalnego i Intermasz – Międzynarodowe Tragi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego.

Targi INTERMASZ - Międzynarodowe Tragi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego to największa w Polsce prezentacja oferty producentów i dystrybutorów maszyn budowlanych, która odbędzie się w towarzystwie jednych z najważniejszych w Polsce targów branży budowlanej – BUDMA. W strefie maszyn budowlanych spodziewać się możemy ekspozycji kilkudziesięciu firm i marek, nowości i premier rynkowych.

Targi INFRATEC – Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego to prezentacja oferty firm posiadających nowoczesne rozwiązania i technologie dla budownictwa infrastrukturalnego.