Targi DREMA 2021

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

Targi

14-09-2021 - 17-09-2021

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://drema.pl

Organizator: Grupa MTP

DREMA Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

Kreujemy przyszłość branży!

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce i jednocześnie największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli. Kompleksowa ekspozycja z maszynami w ruchu, prezentacja najnowszych rozwiązań technologicznych i technicznych, bogaty program wydarzeń a także zintegrowane salony Furnica i Sofab stanowią o sile targów DREMA 2021.

Targi DREMA, poza czysto biznesowym charakterem, pełnią też liczne funkcje: edukacyjną, charytatywną, promocyjną – to wszystko sprawia, że oferta jest kompleksowa i przyciąga rzesze osób zawodowo i hobbystycznie związanych z obróbką drewna.

------------------------------

KARNET DLA PROFESJONALISTY - Karnet upoważnia do wejścia na teren targów w wszystkie cztery dni; dla osób, zawodowo związanych są z branżą drzewną/meblarską.
Aby otrzymać Karnet, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy z podaniem danych osobowych oraz ankietę epidemiczną.

BILET DLA MAJSTERKOWICZÓW - Bilet upoważniający do jednokrotnego wejścia na teren targów w jednym wybranym dniu; dla majsterkowiczów i pasjonatów.

Aby otrzymać Karnet należy wypełnić ankietę epidemiczną.

BILET DLA PUBLICZNOŚCI - Bilet upoważniający do jednokrotnego wejścia na teren targów w jednym wybranym dniu, dla osób niezwiązanych z branżą drzewną/meblarską.
Przy zakupie biletu należy wypełnić ankietę epidemiczną.

BILET DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH - Bilet upoważniający do jednokrotnego wejścia na teren targów w jednym wybranym dniu, dla grup min. 15 osobowych.
Przy zakupie biletów należy wypełnić ankietę epidemiczną.