Targi HOBBY 2021

Zapraszamy na kolejną edycję Targów HOBBY, które udowadniają, że z pasji się nie wyrasta! W programie kilka stref tematycznych promujących pasje w trybie offline – bez komputerów, smartfonów i elektronicznej rozrywki.

Targi

04-12-2021 - 05-12-2021

sobota: 10:00-18:00 / niedziela: 10:00-17:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://targihobby.pl

Organizator: Grupa MTP

Zapraszamy na kolejną edycję Targów HOBBY, które udowadniają, że z pasji się nie wyrasta! W programie kilka stref tematycznych promujących pasje w trybie offline – bez komputerów, smartfonów i elektronicznej rozrywki.

Jak zawsze zaprezentujemy bogaty program warsztatów, turniejów, pokazów, gier i wystaw. Podczas HOBBY znajdziecie niezliczoną ilość kolejek modelowych, gier planszowych z games roomami i wielu innych! W tym roku wśród atrakcji m.in.:

  • Strefa LEGO: ogromna wystawa autorskich modeli i makiet wykonanych z klocków LEGO o powierzchni 1000 m kw., na której będzie można zobaczyć nagradzaną na imprezach modelarskich gigantyczną Makietę Kolejową, po której poruszać się będą repliki pociągów, a także makiety Wioski Wikingów, arabskiej ulicy i wiele innych.
  • Strefa TURNADO dla małych mistrzów kierownicy: TURNADO to designerskie pojazdy, które niewiele ważą, a frajdy dają co nie miara. Mają idealnie umieszczony pedał gazu, silnik 24V 250W, wyposażone są w akumulator 24V 5AH i rozpędzają się do 19 km/h. Tylko podczas Targów HOBBY dzieci będą mogły wziąć udział w niesamowitym wyścigu i przeżyć wspaniałą, bezpieczną przygodę.
  • Multimedialny Park Miniatur: wystawa, która zajmie blisko 100 m kw., a na niej najpopularniejsze budowle w wymiarze 3D, które w połączeniu z dźwiękiem i niesamowitymi animacjami rozbudzą wyobraźnię do granic możliwości.
  • Strefa Zdalnie Sterowanych Samochodów RC od firmy ATA, które będzie można obserwować w akcji na torach wyścigowych, zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli pojazdów!
  • Strefa Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych, a w niej ogromna przestrzeń z makietami kolejowymi.
  • Strefa Gier Planszowych: jej odwiedzenie to doskonała okazja, by poznać innych pasjonatów planszówek, przetestować nowości oraz dać się ponieść fascynującym rozgrywkom. O atrakcje w strefie gier planszowych zadbają Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości oraz Pamper - Poznańska Grupa Testerów. Nie zabraknie również Klubu HONTE, który zaprezentuje najstarszą grę planszową na świecie – GO
  • Strefa Sportu dla Aktywnych: treningi piłkarskie i zabawy z piłką z Akademią Reissa, pokazy taneczne, deskorolki i warsztaty dla młodszych i starszych fanów rolek od Zico Racing.
  • Strefa Przeglądu Lotniczego prezentująca wjazd śmigłowca na teren Targów!

A to jeszcze nie wszystko, na Hobby 2021 czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek, dlatego i tym razem nie może Was zabraknąć w Poznaniu!

Więcej informacji na www.targihobby.pl.

Bilet na HOBBY upoważnia również do wejścia na zawody psich sztafet Poznań Flyball Racing! Odwiedź stronę zawodów www.animalfest.pl.

 

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować