Targi Look 2020

ZMIANA TERMINU TARGÓW Z 4-5.04.2020 NA 27-28.06.2020

 
Targi

27-06-2020 - 28-06-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://look.mtp.pl

Organizator: Grupa MTP

ZMIANA TERMINU TARGÓW Z 4-5.04.2020 NA 27-28.06.2020

Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, Targi Look 2020 zostają przesunięte na późniejszy termin, tj. 27-28 czerwca. Miejsce oraz godzina pozostaje bez zmian. Bilety zakupione na wydarzenie, z gwarancją niezmienności ceny, będą obowiązywać podczas czerwcowej edycji imprezy. Jeśli nowy termin Tobie nie odpowiada, możesz zrezygnować z udziału i skierować prośbę o zwrot opłaty za zakupiony bilet. W tym celu prosimy kierować się instrukcjami zawartymi w informacji przesłanej przez Tobilet.pl lub kontakt info@tobilet.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na targach fryzjerskich LOOK inspirujemy nowymi trendami, pokazujemy topowe marki, a także organizujemy konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów.

Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawią się tysiące nowości! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

W programie targów LOOK znajdziecie: konkurs KREATOR, MASTER OF BEAUTY – Mistrzostwa Polski w konkurencji fryzjerstwo, barbering oraz przedłużanie włosów, Mistrzostwa Polski w Goleniu Twarzy na Mokro, HAIR SCHOOL przy Barber Street, Ogólnopolska Konferencja dla Nauczycieli Zawodów Fryzjer i Technik Usług Fryzjerskich oraz szkolenia LOOK & LEARN.

Do zobaczenia 27-28 czerwca 2020 roku!

To też może Cię zainteresować