Targi Look&beautyVISION 2020

Targi

04-04-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Na targach fryzjerskich LOOK inspirujemy nowymi trendami, pokazujemy topowe marki, a także organizujemy konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów. W programie imprez znajdziecie: prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd, seminaria, premiery kolekcji i wykłady prowadzone przez ekspertów.

Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na targach kosmetycznych beautyVISION poznasz światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Podczas naszych konferencji najlepsi specjaliści z kraju przekażą wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić innowacje do Twojego salonu.

Na ekspozycji obu wydarzeń pojawią się tysiące nowości! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.