Targi LOOK 2024

Targi Fryzjerskie dla profesjonalistów

Targi

02-03-2024 - 03-03-2024

10:00-18:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://targifryzjerskie.pl/

Organizator: Grupa MTP

LOOK 2024

Show w wykonaniu najlepszych fryzjerów i pokazy barberskie, porady stylistów, konkursy  oraz otwarte wykłady – to tylko część atrakcji poznańskich targów fryzjerskich LOOK.

W programie nadchodzącej edycji Targów LOOK znajduje się wiele cenionych i prestiżowych wydarzeń. Na scenie w klimatycznej Alei Lipowej mistrzowie i edukatorzy znanych marek zaprezentują trendy na nadchodzący sezon.  Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR, na który każdorazowo zgłaszają się dziesiątki uczestników w różnych kategoriach, da szansę na rozwinięcie skrzydeł fryzjerskiej fantazji. Ważnym wydarzeniem dla stylistów fryzur są także Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie, Barberingu i Przedłużaniu Włosów, podczas którego uczestnicy walczą o tytuł Mistrza Polski, mierząc się w kilku konkurencjach fryzjerskich. Wyjątkową atrakcją będzie także strefa barberska, gdzie na scenie pojawią się cenieni goście odkrywający krok po kroku tajemnice fryzjerstwa męskiego.

Wszystkie wydarzenia są prowadzone przez cenionych ekspertów, którzy łączą praktyczną wiedzę z teorią. Ambasadorzy topowych marek pokażą, jakie fryzury już wkrótce będą hitem na ulicach miast, wizażyści nauczą jak wykonać zjawiskowe makijaże, stylistki paznokci udowodnią, że płytka paznokciowa może być małym płótnem, na którym powstają wspaniałe dzieła, a podolodzy będą uczyć jak odpowiednio diagnozować schorzenia stóp. To tylko wycinek atrakcji targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK i beautyVISION, które odbędą się w dniach 2-3.03.2024r. Do zwiedzania całości ekspozycji upoważnia jeden bilet wstępu.

Po szczegóły zapraszamy na stronę targów kosmetycznych beautyVISION, targów fryzjerskich LOOK oraz fanpage LOOK&beautyVISION.

 

To też może Cię zainteresować