Targi LUBDOM 2020

Szeroki asortyment z zakresu budownictwa, usług remontowych, aranżacji i zieleni.

Targi

02-10-2020 - 04-10-2020

piątek: 12:00-17:00/ sobota-niedziela: 10:00-17:00

Lublin

Targi Lublin ul. Dworcowa 11

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://lubdom.targi.lublin.pl/

Organizator: Targi Lublin S.A.

Budujesz, remontujesz, urządzasz? Poszukujesz nietuzinkowych i funkcjonalnych rozwiązań od renomowanych lokalnych producentów? A może marzysz o idealnym wnętrzu pełnym inspiracji i zacisznym ogrodzie? W takim razie koniecznie dowiedź Targi LUBDOM. Czekamy na Ciebie w Targach Lublin w dniach 2-4 października 2020!

Nasi wystawcy zaprezentują szeroki asortyment z zakresu budownictwa, usług remontowych, aranżacji i zieleni. 

W tym roku lubelskie targi budowlane odbędą się po raz 40-ty! Podczas Targów LUBDOM nie zabraknie wydarzeń towarzyszących, które skierowane są zarówno do profesjonalistów jaki i miłośników wnętrzarstwa, projektowania, architektury i budownictwa. Jednym z takich wydarzeń jest II Lubelski Kongres Designu i Architektury z udziałem Gościa Specjalnego Tomasza Pągowskiego! Podczas dwóch niezwykle intensywnych dni w jednym miejscu spotkają się Ci, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą. Są wśród uczestników Kongresu nie zabraknie instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów, wykładowców, trenerów oraz pasjonatów.

Ważne informacje dotyczące biletów

Piątek - wstęp wolny

W sobotę i niedzielę obowiązują bilety normalne i ulgowe jednodniowe.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży od 7 do 18 lat, studentom oraz emerytom i rencistom na podstawie okazania ważnej legitymacji.

Bilety są sprzedawane wyłącznie on-line.

Wstęp bezpłatny:

Dzieci do lat 7 - pod opieką osoby pełnoletniej

To też może Cię zainteresować