Targi Mieszkań i Domów Poznań 2020

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów.

Targi

05-12-2020 - 06-12-2020

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://www.mieszkaniowi.pl

Organizator: Nowy Adres S.A.

Targi Mieszań i Domów Poznań 2020

Poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! 

Przyjdź 5-6 grudnia do hali 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich i zapoznaj się z pełną ofertą wielkopolskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych! Organizowane przez Nowy Adres S.A. Targi Mieszkań i Domów to idealne miejsce na znalezienie wymarzonego „M”.

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów.

Nie musisz godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – spotkaj się z deweloperami twarzą w twarz i uzyskaj interesujące Cię informacje z pierwszej ręki.

Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Uczestnicy targów mogą wziąć udział bezpłatnych seminariach (strefa najmu i zakupu oraz strefa finansów), skorzystać z porad ekspertów w strefie porad, a swoje pociechy zostawić pod opieką animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci. Celem Targów Mieszkań i Domów jest pomoc w kupnie mieszkania lub domu. Dlatego spotkasz tu ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

W strefie porad będzie można uzyskać indywidualne porady z zakresu projektowania, finansów czy najmu mieszkania.

Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny. Rodzice będą mogli zostawić pociechę pod opieką wykwalifikowanych animatorów, a sami spokojnie zapoznać się z ofertami Wystawców.

W strefie dzieci HappyLand będzie wiele atrakcji, m.in.:

- gry, zabawy i konkurencje sportowe,

- malowanie twarzy,

- balonowe kreacje i warsztaty tworzenia balonowych kreacji,

- chodzenie na mini szczudłach i bieg płetwonurka,

- kącik Plastyczny  "Mój wymarzony Dom",

- wizyta Elzy oraz innych wesołych maskotek.

Przyjdź na targi i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU i Instrukcji Bezpieczeństwa: Instrukcja bezpieczeństwa >> Przeczytaj!

 

To też może Cię zainteresować