Targi Mieszkań i Domów Warszawa 2020

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów w Warszawie.

Targi

10-10-2020 - 11-10-2020

Warszawa

Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://www.mieszkaniowi.pl

Targi Mieszań i Domów Warszawa 2020

Poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! 

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów w Warszawie. Nie musisz godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – spotkaj się z deweloperami twarzą w twarz i uzyskaj interesujące Cię informacje z pierwszej ręki. Zapraszamy 10 oraz 11 października. Dodatkowo zobaczysz ofertę wystawców z zakresu innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz czy ekologicznych rozwiązań dla domu.

Targi mieszkań to najlepszy sposób, aby ułatwić sobie decyzję o kupnie wymarzonego mieszkania.

Tylko podczas Targów możesz spotkać się ze wszystkimi Wystawcami w jednym miejscu. Skorzystaj
z tej niepowtarzalnej okazji. Porównaj oferty i podejmij świadomą decyzję o zakupie mieszkania.

Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Uczestnicy targów mogą wziąć udział bezpłatnych seminariach (strefa najmu i zakupu oraz strefa finansów), skorzystać z porad ekspertów w strefie porad, a swoje pociechy zostawić pod opieką animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci.
Celem Targów Mieszkań i Domów jest pomoc w kupnie mieszkania lub domu. Dlatego spotkasz tu ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

W strefie porad będzie można uzyskać indywidualne porady z zakresu projektowania, finansów czy najmu mieszkania. Miłośnicy ekologii, kreatywności i pasjonaci rękodzieła powinni koniecznie zajrzeć do strefy designu, żeby będą mogli zapoznać się z ofertą mebli z litego drewna.

To strefa idealna dla ludzi poszukujących niestandardowych przedmiotów, pragnących niecodziennych rozwiązań czy interesujących się sztuką i wzornictwem.

Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny. Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci „Warsztat na maxa”, w której będzie czekało wiele atrakcji, m. in.:

  • malowanie drewnianych puzzli i drewnianych przeplatanek,
  • zbijanie budek lęgowych (rodzic plus dziecko),
  • zabawki DIY- pobudzamy kreatywność,
  • zabawki Montessori (bujak, jeżyk z wtykanymi kolcami, przeplatanki),
  • drewniane domki dla lalek naszego wytworu,
  • drewniane gry wielkoformatowe.

Przyjdź na targi i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

To też może Cię zainteresować