Targi Mieszkań i Domów Wrocław 2020

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów.

Targi

17-10-2020 - 18-10-2020

Wroclaw

Hala Stulecia

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://www.mieszkaniowi.pl

Organizator: Nowy Adres S.A.

Targi Mieszań i Domów Wrocław 2020

Poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! 

Krzyki, Śródmieście, a może Fabryczna? Niezależnie od tego, w jakiej dzielnicy poszukujesz mieszkania, znajdziesz je na Targach Mieszkań i Domów w Hali Stulecia – jedynej imprezie, podczas której można poznać pełną ofertą rynku nieruchomości z Wrocławia i okolic. Dodatkowo zobaczysz ofertę wystawców z zakresu RTV i AGD, innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz, ekologicznych rozwiązań dla domu. Zapraszamy 17-18 października.

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów.

Nie musisz godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – spotkaj się z deweloperami twarzą w twarz i uzyskaj interesujące Cię informacje z pierwszej ręki.

Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Uczestnicy targów mogą wziąć udział bezpłatnych seminariach (strefa najmu i zakupu oraz strefa finansów), skorzystać z porad ekspertów w strefie porad, a swoje pociechy zostawić pod opieką animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci.

Celem Targów Mieszkań i Domów jest pomoc w kupnie mieszkania lub domu. Dlatego spotkasz tu ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

W strefie porad będzie można uzyskać indywidualne porady z zakresu projektowania, finansów czy najmu mieszkania.

Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny. Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci.

Przyjdź na targi i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

To też może Cię zainteresować