Targi Ślubne ONA & ON

Planujesz ślub? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by uczynić ten dzień niezapomnianym!

Targi

05-12-2020 - 06-12-2020

10:00-17:00

Lublin

Targi Lublin ul. Dworcowa 11

Planujesz ślub? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by uczynić ten dzień niezapomnianym!

W weekend 5 i 6 grudnia hala Targów Lublin wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Na Targach Ślubnych ONA&ON 2020 zaprezentuje się ponad 100 wystawców - od mody i urody, przez dekoracje, torty, biżuterię, usługi foto i video aż po auta do ślubu. Na narzeczonych i ich najbliższych czekać będą widowiskowe pokazy ekskluzywnych kolekcji  ślubnych na sezon 2021 oraz konkursy, w których wygrać będzie można bardzo atrakcyjne nagrody.

W ciągu dwóch dni targów zwiedzający mogą sprawdzić i porównać oferty wystawców, znaleźć inspirację i skorzystać z bezcennej wiedzy najlepszych ekspertów z branży ślubnej i eventowej. Zaprezentowane będą najnowsze trendy ślubne i nowości nadchodzącego sezonu. 

Narzeczeni, biorący udział w wydarzeniu mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne. Każdy zwiedzający otrzyma również katalog z kuponami zniżkowymi.

Informacje dotyczące biletów:

Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej, emerytom i rencistom na podstawie ważnej legitymacji; nie dotyczy studentów

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny

 

To też może Cię zainteresować