Tour Salon 2022

Wybierz dobry kierunek

Targi

21-10-2022 - 23-10-2022

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://tour-salon.pl

Organizator: Grupa MTP

TOUR SALON to wydarzenie dla wszystkich miłośników podróży, którzy szukają inspiracji zarówno dla dalekich wypraw, jak i dla krótkich, weekendowych wypadów. To właśnie podczas TOUR SALON można zapoznać się z ofertą regionów – miast, gmin, powiatów, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, a także obiektów takich jak parki rozrywki, muzea, szlaki piesze, rowerowe i wodne, czy  hotele. W tym roku szczególna uwaga zostanie poświęcona podróżom po Polsce, miejscom doskonale znanym, jak i tym, które nie mają jeszcze odpowiedniej rozpoznawalności turystycznej.

Targom Tour Salon towarzyszyć będzie również festiwal podróżniczy Śladami Marzeń, gdzie miłośnicy podróży podążając śladami opowieści pasjonatów, odwiedzą najodleglejsze zakątki świata. Przez całe trzy dni zaproszeni goście będą dzielić się relacjami ze swoich przygód i opowieściami o miejscach, ludziach, kulturze i smakach.

 

Tour Salon odbędą się również równolegle razem z jednym z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju - targami Poznań Caravans Salon oraz towarzyszącym im Ogólnopolskim Zlotem Caravaningowym.

 

Bilety wstępu zakupione na targi Tours Salon upoważniają również do wstępu na Festiwal Śladami Marzeń oraz Poznań Caravans Salon.

 

 

Standardy bezpieczeństwa stosowane na targach.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.