Tribute to Dirty Dancing live in concert

Koncerty

07-03-2022

19:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie, PCC

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Gdy w 1987 roku „Dirty Dancing“ wchodził na ekrany amerykańskich kin, recenzenci nie dawali mu szans, ale na szczęście to my – widzowie decydujemy o tym co odnosi sukces. Z niskobudżetowej produkcji film stał się dziełem kultowym, łączącym pokolenia dzięki swojej prostej, ale pięknej historii, oczarowaniu widzów prawdziwym, szczerym tańcem i wyjątkową, niestarzejącą się muzyką. Piosenka „The Time of my life“ – zdobywczyni Oskara i Grammy już od 35 lat porusza serca i nogi ludzi na całym świecie – tak samo będzie 7 marca 2022 roku w Sali Ziemi w Poznaniu, gdzie Dirty Band pod kierownictwem Piotra Kończala oraz zespół taneczny z solistami – Dominiką Jasik jako Baby i Mateuszem Gawronem jako Johnnym przeniesie Was w świat „Dirty Dancing“.

Czy da się opowiedzieć film tylko za pomocą muzyki i tańca? My wiemy, że tak - ponad 30 osób na scenie, soliści, tancerze, Dirty Band wykonujący wszystkie utwory na żywo, specjalnie przygotowana choreografia i wizualizacje – to wszystko przeniesie Was w klimat najbardziej kultowego z filmów!

Spotkajcie się z Baby i Johnnym, przeżyjcie raz jeszcze sceny, które pamiętacie z „Dirty Dancing“ - piękne, zabawne, wzruszające, a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami!

 

Nasz szef kuchni zaplanował specjalnie na ten wieczór:

Przystawka zimna:

Łosoś grav lax / marynowany burak / kozi ser /cytrusy / majonez kolendrowy / chrupiące warzywa

Chipsy krewetkowe

 

Danie główne:

Filet z perliczki / faszerowany ziemniak / puree z dyni / groszek / chipsy z jarmużu / sos demi glace z pigwy

 

Danie główne - wersja wegetariańska:

Gratin z buraka / piklowane warzywa / crunch orzechowy / dziki brokuł / groszek cukrowy / serowa espuma

 

Deser:

Mus karmelowy / orzechy w miodzie / biszkopt migdałowy / cukier strzelający / chrupiąca czekolada

--------------------------------------

Bilety dla osób zaszczepionych  - pula dla osób deklarujących posiadanie ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 w dniu wydarzenia, szczepionkami dopuszczonymi na terenie Polski. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu zgodnie z przyjętymi obostrzeniami.

To też może Cię zainteresować