Truck Grand Prix of Poland

Goodyear FIA European Truck Racing Championship

Sport

23-06-2023 - 25-06-2023

09:00-18:00

Przeźmierowo

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.truckgpofpoland.pl

Organizator: Grupa MTP oraz Automobilklub Wielkopolski

Goodyear FIA European Truck Racing Championship (ETRC) to największa tego typu seria wyścigowa na świecie i wydarzenie sportów motorowych, w którym główną rolę odgrywają samochody ciężarowe.

Automobilklub Wielkopolski będzie gospodarzem jednej z tegorocznych rund tego europejskiego cyklu, co stanowi wręcz historyczne wydarzenie – mistrzostwa odbędą się po raz pierwszy w Polsce, w tym po razie pierwszy na Torze Poznań. Truck Grand Prix of Poland Goodyear FIA European Truck Racing Championship, to jednocześnie największe wydarzenie w kalendarzu Automobilklubu Wielkopolski, który w 2023 roku obchodzi jubileusz 100-lecia istnienia.

 

Truck Grand Prix of Poland Goodyear FIA European Truck Racing Championship jest czwartą z dziewięciu rund tegorocznego cyklu i odbędzie się na Torze Poznań w dniach 23-25/06/2023.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Europy przystąpią zawodnicy, m.in. z: Francji, Niemiec, czy Hiszpanii, reprezentujący kilku znanych producentów samochodów ciężarowych, takich jak: IVECO, MAN czy SCANIA.

Wydarzeniu towarzyszyć będą wyścigi samochodów seryjnych: Suzuki Swift Cup Europe, Trofeo di Serie oraz wystawy branżowe. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci.

Przyjdź, zobacz i poczuj na własnej skórze atmosferę sportowej rywalizacji!

Zapraszamy!


Informacje o biletach:

  • Bilety ulgowe przysługują dzieciom od 6 do 18 roku życia. Dla uczniów po okazaniu legitymacji szkolnej.
  • Wstęp dla dzieci do 5 roku życia (które nie skończyły jeszcze 6 lat) – bezpłatny.
  • Bilety są jednorazowe – upoważniają do jednokrotnego wejścia na teren Toru Poznań. Po jego opuszczeniu nie ma możliwości ponownego zeskanowania tego samego biletu.

Bilet VIP Platinum obejmuje następujący pakiet atrakcji:

Rozwiń