True Tone Festival 2023 – Hubert Zemler & The Roadhouse Band (Twin Peaks Crew)

Koncerty

04-06-2023

Drzwi: 18:30 | Start: 19:00

Gliwice

Ruiny Teatru Victoria w Gliwicach | al. Przyjaźni 18

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.truetone.pl

Organizator: Centrum Kultury Victoria

True Tone Festival prezentuje muzykę i muzyków, którzy doskonale oddają wieloznaczność słowa true (prawdziwy). To właśnie żywy, autentyczny, oryginalny, niewykreowany i szczery wymiar muzycznego przekazu był dla nas najważniejszy. True Tone Festival zabierze Was w podróż do świata dźwięków i kompozycji czerpiących z dorobku najważniejszych twórców gatunku, ale nowe pokolenie będzie opierać się wtórności i odtwórczości. Artyści, których zaprosiliśmy, poszukują inspiracji w muzyce filmowej i ilustracyjnej, world music, hip hopie, elektronice, ambiencie, muzyce rockowej, ale przede wszystkim grają jazz i muzykę improwizowaną.

HUBERT ZEMLER & ROADHOUSE BAND - TWIN PEAKS CREW
Hubert Zemler podjął się tematu wymagającego rozpisując na sześciu muzyków ścieżkę dźwiękową skomponowaną i nagraną przez Angelo Badalamenti w większości cyfrowo bez użycia instrumentów akustycznych.
Do projektu zostali zaproszeni wybitni artyści kojarzeni z takich projektów muzycznych jak: Mitch&Mitch, Magneto, Jazz Band Młynarski-Masecki, Baaba, Polski Piach, Warszawskie Combo Taneczne, Dawid Podsiadło, Enchanted Hunters, Zalewski śpiewa Niemena.

Wiemy jak wielu fanów na całym świecie, ale także w Polsce ma historia serialowa Davida Lyncha, ale w równym stopniu muzyka Angelo Badalamenti. Jest to idealna okazja, aby zaprosić Huberta Zemlera i Roadhouse Band na gliwicki festiwal. Wiemy, że są to muzycy bardzo zapracowani, którzy nie wracają do grania starego repertuaru.

Organizator zapewnia miejsca siedzące nienumerowane lub stojące w zależności od formuły wydarzenia. Więcej informacji na stronie truetone.pl lub facebook.com/truetonefestival/