Visual Concert: Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

Jeśli nie możesz doczekać się wakacji, lub marzysz o dalekich podróżach – wpadnij na epicki koncert, który zabierze Cię dookoła świata!

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 29.03.2020 NA 19.09.2020

Koncerty

19-09-2020

16:00

Poznań

Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Wybierz bilet

Organizator: Visual Production

ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 29.03.2020 NA 19.09.2020

Szanowni Państwo,

dostosowując się do zaleceń władz państwowych wydarzenie Visual Concert w Poznaniu, które miało się odbyć w Sali Ziemi 29 marca 2020, zostaje przeniesione na sobotę 19 września 2020. Godziny i miejsce bez zmian. Zakupione bilety nie tracą ważności. Jeżeli jednak chcą Państwo dokonać zwrotów biletów, prosimy w ciągu 14 dni o kontakt na [email protected] Brak kontaktu będzie równoznaczny z zachowaniem biletów na nowy termin wydarzenia.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na wrześniowym koncercie!

----------------------

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już kilka polskich miast w 2019 roku (Poznań/Gdynia/Szczecin/Wrocław/Katowice) wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, kinowo-panoramicznym ekranie LED.


Czas trwania koncertu: 1h 45 min

To też może Cię zainteresować